CroFan

Vrati se   CroFan > CroFan Life Forum > Život > Ženski kutak

Odgovori

Alati teme
Staro 25-08-10, 18:03   #1
Starleta

Starleta avatar

Registriran: 15-07-10
Imghost:6
Pohvala 155
Početno Kad je zena kurva?

Nasla sam jedan zanimljiv tekst od Vedrane Rudan!
Malo je stariji i dugacak, ali zanimljiv je

Kad je zena kurva? by Vedrana Rudan
Jednom mi je jedan od mojih muzeva rekao, sve su zene kurve, ti se ovih dana samo dobro kontroliras. cisto medicinski gledano, kad je zena kurva? zena je kurva kad dobije prvu menstruaciju, dok je ne dobije, ona je samo buduca kurva? Nije istina, zena je kurva i kad vice, ne, ne, ne, dok joj tata uvaljuje velikoga pisonju u petogodisnju pipicu. Kurva je i u cetrnaestoj kad iz kuce izađe u minici, tajicama, dekoltiranoj majici... Sama je kriva ako je netko dograbi u parku u pet popodne i siluje. zena je kurva kad kceri od cetrnaest godina ne kaze da su sve curice u minici, tajicama i dekoltiranoj majici kurve. zena je kurva kad uvecer sama uđe u bar, kad u dva popodne sama uđe u restoran, kad ujutro sama uđe u kafic. Da nije kurva, ne bi ulazila u muske prostore bez pratnje, njeno samo tijelo jasna je poruka, meni treba kurac. zena je kurva napaljusa kad odbije muskarca koji sjedne pokraj nje pa joj kaze, ja imam ono sto tebi treba. zena je kurva kad ne da picke ocu svoje najbolje prijateljice. zena je kurva kad je za sise zgrabi djed njene najbolje prijateljice. zena je kurva kad ne zeli raditi prekovremeno sa sefom u njegovoj kancelariji, ona na stolu, on među njenim nogama. zena je kurva kad ostavi muza zbog drugog muskarca. zena je kurva kad ostavi muza zbog sebe same. zena je kurva kad odlazi frizeru jednom tjedno, kad joj je kosa sijeda, kad odbije kuhati svakodnevno, kad ne vozi djecu u vrtic, kad ne ostane na bolovanju zbog djecjih kozica, kad ne zeli peglati sama nego za to unajmljuje kurvu. Kad je bolesna, zena je bolesna kurva, kad je on bolestan, zena je kurva koja kuha prevruc caj, preslabu kavu, odvratnu juhu, donosi mlako pivo, uvaljuje toplomjer, trazi od njega da se okupa iako je bolestan.

zena je kurva kad joj zbog raka odrezu sisu. Kurvetina je svaka zena bez sise koja trazi lovu za silikonsku sisu. zena je kurva kad ne da rastavu bez frke, zena je kurva kad zeli rastavu, zena je kurva kad dio svoje place potrosi na torbicu, cizme i kaput iako vec ima torbicu, cizme i kaput. zena je kurva kad ne nosi smece, kad odbije brinuti se o njegovim roditeljima, kad procita u njegovu mobitelu poruku koju mu je poslala kurva. Samo kurve prckaju po tuđem mobitelu. zena je kurva kad poludi jer on dize kredite da bi se mogao kladiti, a ona to zadnja dozna. zena je kurva kad telefonom razgovara sa svojom majkom kurvom. zena je kurva kad telefonom razgovara. zena je kurva kad se njemu ne dize. zena je kurva kad zeli biti sama, a ima njega i s njim djecu. zena je kurva kad na njegovom pogrebu glasno place, zena je kurva kad na njegovom pogrebu tiho place, zena je kurva kad na njegovom pogrebu ne place, on je umro zato sto mu je zena kurva. zena je kurva ako joj je mala placa, samo kurvetine dobro zarađuju. Sve su pjevacice kurve, i glumice, i TV voditeljice, i novinarke, i politicarke, i spisateljice. Da nisu kurve, ne bi se za njih znalo. Ako se zena bavi sportom, kurva je kad ne srusi svjetski rekord. Kad zena srusi svjetski rekord, kurva je zeljna slave i slikanja. zena je kurva kad je on ostavi zbog mlađe kurve, zena je kurva kad ostavljena nađe nekog mlađeg, kad nađe nekog starijeg, kad nađe nekog svojih godina, kad nikoga ne nađe. zena je kurva ako je lijecnica, a htjela bi biti sefica odjela. zena je kurva kad je novinarka, a htjela bi biti urednica. zena je kurva kad rodi zensko dijete koje je tek rođena kurva. zena je kurva kad je mama, a vise ne zeli biti mama. zena je kurva kad nije mama i ne zeli biti mama. zena je kurva kad je mama pa opet hoce biti mama. zena je kurva kad je mama a htjela bi otici u kino, kazaliste, na kavu.

Najvece kurve ne mogu roditi cak ni kurvu. zena je kurva ako na televiziji radije gleda film nego nogomet, zena je kurva kad govori dok Hrvatska na terenu gubi, zena je kurva kad se ne veseli, a mi smo dali gol, zena je kurva kad se smije, a mi nismo dali gol. zena je kurva kad mu ne kaze da mora popiti antibiotik, zena je kurva kad mu kaze da previse pije, da ona nije kurva, on ne bi pio. zena je kurva kad djeca u skoli imaju jedinice i neopravdane satove, zena je kurva kad ne ode na roditeljski sastanak na koji ih je pozvala kurva. zena je kurva ako se za njega ne dotjeruje, zena koja se dotjeruje nafrakana je kurva. zene se slikaju gole jer su kurve, zene koje se ne slikaju gole ruzne su kurve. zena je kurva ako pije pelinkovac s limunom i ledom, zena je kurva ako pije vino, pivo, viski, rakiju. zena koja nikad ne pije alkohol kurva je koja se preserava.
Sve one iza kase u marketima lijene su kurve, tete u vrticu lijene su kurve, one u bankama lijene su kurve, medicinske sestre lijeno vade krv iz zile, stara majka vec mjesecima umire, nikako da umre, zivimo u svijetu kojim vladaju lijene kurve. zena je kurva ako ne osjeti da je on umoran nakon posla, zena je kurva kad je umorna nakon posla, zena je kurva kad ne da picke, prava je kurvetina kad je nudi. zena je kurva kad ju muskarac uhvati za guzicu, u autobusu, vlaku, na poslu, u tramvaju, na plesu. Samo kurve svijetom hodaju noseci guzicu. zena je kurva kad je stara. Svaka je zena stara kurva kad navrsi tridesetu. Uvijek treba naglasiti, sve su zene kurve. Autorica ovoga teksta kurva je nad kurvama, samo takvoj kurvi moze pasti na pamet pisati o tome kad je zena kurva. U Hrvatskoj barem jedna kurva mjesecno plati zivotom zato sto je kurva. Kad zena prestaje biti kurva? Kad umre? Kad zena umre ne prestaje biti kurva, ona postaje mrtva kurva.

Izvor:

Nacional/izdanje br. 623 (23.10.2007)
Starleta je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 25-08-10, 20:20   #2
Grint

Grint avatar

Registriran: 14-07-10
Imghost:0
Pohvala 10
Početno

meni je ovo samo niz floskula
Grint je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 10-02-11, 22:36   #3
tili
Pobijeđena...Odustala...

tili avatar

Registriran: 30-04-10
Imghost:808
Pohvala 3,424
Početno Users Flag!

Prvotno napisano od Grint Vidi poruku
meni je ovo samo niz floskula
mislim da je cilj ovog teksta Vedrane Rudan (kao i mnogih njenih slicnih i manje slicnih tekstova ) bio pokazati odnosno reci nesto sasvim drugo nego li je u naslovu napisano....al o tome sutra, kad budem imala volje malo vise pisati

CroFan Forum Team, administracija i vlasnici nisu odgovorni za nastale štete na vašim kompjuterima korištenjem tutorijala, skripti, aplikacija ili uputa ponuđenim na ovome forumu!
CroFan Forum

tili je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 11-02-11, 06:50   #4
DUH
koji hoda

DUH avatar

Registriran: 08-12-10
Imghost:3
Pohvala 1,192
Početno Users Flag!

Ja mislim da sam vec negde rekao ali nije na odmet da ponovim....

Za zenu obicno kazu da je kurva, kada ima moralne kvalitete muskarca i on je "frajer" a ona kurva, dakle moramo priznati da nije fer...

Inace, mnogo su mi postenije zene sa tarifom ili cenovnikom, ono plati pa klati, od sponzorusa koje to isto rade iz "ljubavi" ali iz ljubavi prema novcu Click the image to open in full size.......

---- CroFan Forum ----

Bolje biti malo lud, nego malo pametan ne ispravljaj krive Drine, možeš doći do istine
DUH je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 12-02-11, 12:55   #5
hrvoje_zg

hrvoje_zg avatar

Registriran: 09-12-10
Imghost:0
Pohvala 5
Početno Users Flag!

Prvotno napisano od DUH Vidi poruku
Inace, mnogo su mi postenije zene sa tarifom ili cenovnikom, ono plati pa klati, od sponzorusa koje to isto rade iz "ljubavi" ali iz ljubavi prema novcu
rukica:
hrvoje_zg je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 12-02-11, 14:13   #6
tili
Pobijeđena...Odustala...

tili avatar

Registriran: 30-04-10
Imghost:808
Pohvala 3,424
Početno Users Flag!

Prvotno napisano od DUH Vidi poruku

Za zenu obicno kazu da je kurva, kada ima moralne kvalitete muskarca i on je "frajer" a ona kurva, dakle moramo priznati da nije fer...
ili ako se osjete ugrozenima kada je zena u glavi puno jaca od njih...

(naravno, ovo se ne odnosi na sve muskarce, ali....ja ih znam - tocnije znala sam dosta onih koji se nisu osjecali bas ugodno ili bolje receno "macho" u drustvu zenske osobe kojoj ne mogu parirati)

CroFan Forum Team, administracija i vlasnici nisu odgovorni za nastale štete na vašim kompjuterima korištenjem tutorijala, skripti, aplikacija ili uputa ponuđenim na ovome forumu!
CroFan Forum

tili je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 12-02-11, 14:20   #7
DUH
koji hoda

DUH avatar

Registriran: 08-12-10
Imghost:3
Pohvala 1,192
Početno Users Flag!

Prvotno napisano od tili Vidi poruku
ili ako se osjete ugrozenima kada je zena u glavi puno jaca od njih...(naravno, ovo se ne odnosi na sve muskarce, ali....ja ih znam - tocnije znala sam dosta onih koji se nisu osjecali bas ugodno ili bolje receno "macho" u drustvu zenske osobe kojoj ne mogu parirati)
Pa to je ono sto mnogi muskarci ne kapiraju gde imaju prodju a gde ne, za razliku od vas koje ste u toj proceni tako reci nepogresive

---- CroFan Forum ----

Bolje biti malo lud, nego malo pametan ne ispravljaj krive Drine, možeš doći do istine
DUH je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Oznake
kad, kurva, žena

Alati teme