CroFan

Vrati se   CroFan > CroFan Life Forum > Život > Obitelj

Odgovori

Alati teme
Staro 07-09-10, 20:45   #1
Komar
F.U.B.A.R.

Komar avatar

Registriran: 14-07-10
Imghost:0
Pohvala 1,225
Početno Udan/a i ludo zaljubljen/a u drugog/drugu Users Flag!

Zamislite situaciju...................udani ste za zenu, prekrasna je, imate djecu(mozda), imate najbolju punicu na svijetu, prekrasne prijatelje, posao koji bi radili do penzije...

ali onda vam zena prizna (ili saznate,... svejedno) kako je zaljubljena u drugog

moze biti i kontra situacija, znaci muskarac zaljubljen u drugu, a zena sretna doma

Kako bi vi reagirali da takvo nest saznate?, jel bi to bio kraj? napustili bi partnera?, bi li baram htjeli porazgovarat sa njime?
kako opce dođe do toga da se parner jednostavno zaljubi u drugu osobu?
Komar je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 07-09-10, 21:09   #2
nevidljiva

nevidljiva avatar

Registriran: 03-09-10
Pohvala 0
Početno

Pa mislim da ne mozes znati kako ni zasto si se zaljubio u nekog:confused: To se jednostavno dogodi.
Uglavnom, teska situacija... A sta napraviti, za to bih se morala naci u istoj situaciji pa vidit. Ovako sad bilo sta govorit mi nema smisla jer ovisi o 4989243 stvari...
nevidljiva je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 08-09-10, 05:52   #3
..angie..

..angie.. avatar

Registriran: 14-07-10
Pohvala 14
Početno

Moje je misljenje da moze doci do zaljubljenosti u drugu osobu dok si u braku jedino ako nesto ne funkcionira, i ako nije toliko savrseno kako se prikazuje..
Jedna strana moze biti uvjerena da je sve savrseno, da je super, dok druga moze biti nezadovoljna..

Jer ako si u braku, ako volis nekoga i/ili si zaljubljen, neces gledati druge osobe kao muskarce/zene, nego samo kao osobu s kojom si raspravio nesto, pozdravio ju itd..

Ja ne gledam muske osobe kao da su muskarci.. Mozda cudno zvuci i smijesno, no ja ih ne razlikujem od zena. Jednostavno ih gledam kao osobe s kojima u tom trenutku nesto raspravljam, komuniciram zbog nekog razloga..

Ne znam sto bi napravila da mi se to dogodi, da mi je sve super, barem ako izgleda i da mi muz kaze da je zaljubljen u drugu..
Pretpostavljam da bi pokusala pricati sa njim i vidjeti sto je dovelo do toga, a ako nejde, i muz se jednostavno ne moze oduprijet, razveli bi se..
Iskreno, moje je misljenje da ako volis osobu dovoljno jako, da ces ju pustiti od sebe ako ce to znaciti da ce biti sretna/an.. Koliko god to boljelo..
..angie.. je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 08-09-10, 15:51   #4
Sretnica

Sretnica avatar

Registriran: 30-08-10
Pohvala 3
Početno

Postoji nesto sto se zove "zrelost", kako fizicka ,tako i psihicka,al ja bi rekla za ovaj vid problema da se radi o emocionalnoj zrelosti..(nezrelosti)

zrela je osoba koja kontrolira svojim ponasanjem,ajmo reci i zdrava u glavi..
da to slikovito prikazem...;
udana sam i imam zdravu i krasnu djecu,svi smo sretni,probleme kad dođu rijesavamo zajednicki,muz me postuje i voli,
izgradili smo cvrstu jezgru nase obitelji u koju nitko nemoze prodrijeti,jer to mi je svetinja, moj muz i djeca,nasa sreca ..pa cak i problemi su s v e t i nj a...

nema toga princa na bijelom konju koji bi zasjenio osmijeh mog djeteta,umorne oci moga muza,tanjur graha,prljavi ves u kosari,miris svjeze okupane bebe...i jos 100 drugih stvari zbog cega ja jesam ono sto jesam...
sigurna sam u svoju ljubav koja je toliko dragocjena da pripada samo jednom muskarcu koji je dostojan te ljubavi...
inace sam totalno odana..kad jednom dam svoje srce nema toga na svijetu...

da skratim ovo moje pametovanje ovako: ne osuđujem,ali za mene nisu emocijonalno stabilne niti zrele osobe, koje pored sretnog braka se okolo zaljubljuju u druge jer kao (a to je obicno varka) u tom drugom lezi neka sreca....
sreca ti spava kraj tebe u bracnom krevetu ,prepoznaj je,zagrli je i nek ona bude centar tvoga svemira..

mudrosti ,znanja i zrelosti u zivotu svima treba i ovaj svijet bi bio savrsen :
Sretnica je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 08-09-10, 21:03   #5
chillout23

chillout23 avatar

Registriran: 28-07-10
Pohvala 13
Početno

Prvotno napisano od Komar22 Vidi poruku
Kako bi vi reagirali da takvo nest saznate?, jel bi to bio kraj? napustili bi partnera?
Pa kakvo je to pitanje?
Prvo mi kaze da je zaljubljena u drugog i to sve i kaj bi trebal i dalje bit s njom
Stara uzivaj u buducem zivotu, svako ti dobro i pa-pa
chillout23 je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 29-09-10, 16:59   #6
michell27

Registriran: 29-09-10
Pohvala 0
Početno

postoje i takve stvari,jer ja se trenutno nalazim u jednoj takvoj,poceo mi se previse sviđati kolega s posla a muz me zadne vrijeme zapostavlja,tako da se te stvari vrlo lako dese,a onda je pitanje kako daleko neko misli ici i kolko je spreman zrtvovati zbog mal strasti...onk:
michell27 je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 30-09-10, 09:12   #7
Volde's

Volde's avatar

Registriran: 17-09-10
Pohvala: 1
Početno

Prvotno napisano od michell27 Vidi poruku
postoje i takve stvari,jer ja se trenutno nalazim u jednoj takvoj,poceo mi se previse sviđati kolega s posla a muz me zadne vrijeme zapostavlja,tako da se te stvari vrlo lako dese,a onda je pitanje kako daleko neko misli ici i kolko je spreman zrtvovati zbog mal strasti...onk:
:( To s ejako cesto događa samo zato jer eto katkada vise vremena provodimo s kolegama na poslu nego doma s obitelji. A i ono kad znas da je obitelj tamo kad dođes ne ostavlja mjesta iznenađenju sto ce biti kad dođes

Mozda razgovor?
Volde's je odsutan   Odgovori s citatom
Staro 11-09-11, 18:32   #8
Fata

Fata avatar

Registriran: 02-09-10
Pohvala 381
Početno

ne slazem se sa tim da ako je "prava" ljubav u braku nemozes se zaljubit u drugog ili drugu...pa u pitanje je nesto jace od nas mislim da niko nemoze kontrolirat emocije i ono sta se postepeno budi u nama...sve je moguce pa i da se udana zena zaljubi tako i ozenjen muskarac...pa niko od nas se ne zaljubljuje na prekidac off/on
Fata je odsutan   Odgovori s citatom
Pohvalili poruku:
Odgovori

Oznake
drugog or drugu, ludo, udan or a, zaljubljen or a

Alati teme